سرج ارستر OBO | خرید سرج ارستر OBO

 سرج ارستر OBO

خرید سرج ارستر به عنوان قطعه ای حفاظتی در برابر اضافه ولتاژهای ناگهانی و جریان های ناشی از برخورد صاعقه از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. امروزه لزوم استفاده از سرج ارستر در کلیه ساختمان هایی که از درجه حفاظت 1 برخوردار می باشند مانند بانک ها، ادارات دولتی، بیمارستان ها، مراکز داده،ساختمان های بلند مرتبه و … از فاکتورهای اصلی طراحی برق ساختمان به شمار می رود. به طوری که عدم توجه به این موضوع خسارات جبران ناپذیری در آسیب به وسایل الکترونیکی و حفظ اطلاعات و داده های موجود  می زند.

خرید سرج ارستر یکی از پر چالش ترین و سخت ترین خرید جهت قطعات حفاظتی می باشد چرا که عدم آشنایی مصرف کنندگان با سرج ارستر، طراحی و سایزینگ محل استفاده از آن و تفاوت قیمت سرج ارستر باعث می شود که مشتریان معمولا نتوانند خرید درستی داشته باشند.

موارد ذیل به شما کمک می کند تا در انتخاب سرج ارستر با آگاهی بیشتری تصمیم بگیرید:

 1. خرید سرج ارستر از نمایندگان رسمی برندها صورت بگیرد. متاسفانه اجناس تقلبی با اصل از نظر ظاهر تفاوت های کمی دارند به طوریکه فقط متخصصین می توانند تفاوت های آنها را تشخیص دهند. به همین دلیل برای دریافت مشاوره فنی جهت خرید ارستر می توانید با متخصصین مجرب با ما تماس بگیرید.
 2. طراحی سیستم حفاظت ثانویه برای انتخاب سرج ارستر توسط مشاورین فنی در کاهش قیمت های خرید اثر بسزایی دارد. مشاوران با توجه به الزامات مورد نیاز برای شما متناسب ترین سرج ارستر را پیشنهاد می دهند و از افراط و تفریط در انتخاب که می تواند باعث افزایش هزینه و یا کاهش سطح حفاظتی شود  جلوگیری می کند
  می توانید با کلیک بر روی نرم افزار طراحی سرج ارستر  OBO از این نرم افزار بهره بگیرید.
 3. در هنگام انتخاب سرج ارستر یا اسپارک گپ حتما تاییدیه های استاندارد مربوط به اجناس را چک کنید چرا که خیلی از سرج ارسترهای چینی یا ایرانی، تاییدیه تست ندارند و عملکرد آنها در حاله ای از ابهام است.

  برای دیدن تاییدیه سرج ارستر OBO اینجا کلیک کنید.

 4. گارانتی و وارانتی یکی از مهمترین گزینه هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد. گارانتی می بایست به صورت رسمی در فاکتور خرید ذکر شود.

  برای دیدن گارانتی 5 ساله سرج ارسترهای OBO اینجا کلیک کنید.

 5. از شرکت های فروشنده فاکتور با نام شرکت معتبر مدیر فروشگاه یا مدیرعامل شرکت دریافت کنید تا در صورت بروز هرگونه تخلف و تقلب امکان شکایت از فروشنده وجود داشته باشد.

  جهت اطمینان از خرید اجناس اصل، نامه اصالت کالا و یا نامه نمایندگی معتبر از فروشنده درخواست نمایید.

اینستاگرام دفتر مرکزی OBO ایران

خرید سرج ارستر OBO