داکت و ترانک

داکت و ترانک یکی از مهمترین تاسیسات در ساختمان سازی، سیم کشی برق ساختمان است که از جهات مختلفی نظیر ایمنی جان و مال ساکنین، زیبایی، دسترسی آسان به مجموعه کلید های برق و پوشش کامل فضاها اهمیت دارد. در فضاهای اداری و جاهایی که نیاز کاربران فراهم نشده، برای تامین این اهداف از داکت های پلاستیکی جهت حفاظت، جابجای و پوشش سیم و کابل برق بر روی دیوار، کف زمین و داخل تابلو برق ها استفاده می شود.

داکت های پلاستیکی دارای خواص عایقی خوبی هستند، با این حال چنانچه آتش سوزی رخ دهد، گازهای سمی خطرناکی تولید می کنند که خطرات جانی را به همراه دارد. هنگام آتش سوزی گازهای سیال سمی مانند دی اکسید کربن و منواکسید کربن ایجاد می شود که خیلی سریع تر از شعله های آتش مردم را درگیر می کند و سیستم تنفسی افراد را دچار اختلال می کند.به همین علت داکت هایی که در زمان آتش سوزی گازسمی تولید نمی کنند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

داکت و ترانک OBO BETTERMANN

بهترین گزینه و امن ترین نمونه از این نوع داکت ها، خصوصا اگر در اماکن عمومی نصب شوند، داکت هایHologen Free  شرکتOBO  می باشد. داکت های  OBO از بهترین و با کیفیت ترین پلاستیک PVC استفاده می کند که در مقابل درجه حرارت های بالا و پایین، اشعه ماوراء بنفش، مواد شیمیایی مختلف و بارهای مکانیکی بالا، مقاومت بالایی دارند.

داکت های پلاستیکی بدون هالوژن OBO از جنسPC/ABS با کیفیت بالایی ساخته شده اند و از نوع نسوز می باشند. این محصول در دسته بندی های Rapid 45 و Rapid 80 تولید می شود که کاملا بدون هالوژن است.

داکت های OBO دارای حداقل 3 شیار به جهت هدایت کابل ها بر اساس استانداردهای موجود فراهم می کند. این محصول با وجود طیف گسترده ای از رنگ ها، مسیریابی کابل ها را آسان می کند. در حالت استاندارد در رنگ های سفید خالص، خاکستری و خاکستر روشن در دسترس هست.

این محصول  OBO به آسانی نصب می شود و در مقابل شرایط فیزیکی بسیار مستحکم است و با سطح بالایی از کیفیت تولید می شوند.

جهت مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید.