سرج ارسترهای تابلویی OBO | قیمت ارستر | خرید و فروش سرج ارستر

سرج ارستر های تابلویی OBO و لزوم استفاده از ارستر تابلویی:

هنگام برخورد صاعقه به ساختمان، قسمتی از جریان صاعقه توسط سیستم زمین و هم بندی به تابلوی برق ساختمان بر می گردد. این جریان بالا سبب تخریب و آسیب رساندن به وسایل الکتریکی و الکترونیکی می گردد. علاوه بر این نوسانات ولتاژ برق نیز می تواند آسیب های جبران ناپذیری به وسایل برقی وارد نماید.

این موضوع در بانک، دیتاسنترها و بیمارستان ها و … که وسایل الکتریکی گران قیمتی در آنها وجود دارد از اهمیت بسزایی برخوردار است. جهت جلوگیری از آسیب های ناشی از جریان صاعقه و حفاظت از وسایل الکتریکی در برابر نوسانات ولتاژ و اضافه جریان در تابلوهای برق از سرج ارستر استفاده می گردد.

سرج ارستر چیست؟

سرج ارستر قطعه ای الکترونیکی است که جهت حفاظت ثانویه از وسایل الکتریکی در تابلو برق ها به صورت موازی با مدار تابلو بسته شده و هنگام ورود جریان بالا و نوسان ولتاژ عمل کرده و به صورت آنی اضافه ولتاژ و جریان را به سمت زمین هدایت می کند.

انواع سرج ارستر ها:

سرج ارسترها بر اساس سطح ساختمان از نظر ریسک صاعقه و بسته به نوع تابلو (اصلی یا فرعی) در دسته های مختلفی طبقه بندی می گردد، که امروزه شرکت های مختلفی اقدام به تولید آنها در سراسر دنیا می نمایند. شرکت OBO Bettermann آلمان یکی از برجسته ترین تولید کنندگان این محصول در سطح جهانی می باشد که اقدام به تولید و توزیع سرج ارستر در انواع مختلف می نماید.

سرج ارستر تابلویی OBO

انواع سرج ارسترهای OBO  آلمان:

سرج ارسترهای تابلویی OBO در رنج های مختلف و کلاس های کاری متفاوت بر اساس استاندارد IEC  62305  در تایپ های D ،C+D ،C ،B+C ،B تولید می گردد.

قیمت سرج ارستر:

سرج ارسترها بر اساس نوع و کلاس کار آنها و همچنین بسته به وجود یا عدم وجود کانتکت ارسال خطا در آنها، قیمت گذاری می شوند. در این خصوص سرج ارسترهای کلاس B شرکت OBO که بالاترین تایپ ارستر تابلویی می باشد حدودا 600 یورو بوده و به ترتیب تایپ های پایین تر ارسترها قیمت مناسب تری را به خود اختصاص می دهند.

فروش سرج ارسترهای OBO:

بیش از یک دهه است که سرج ارسترهای تابلویی شرکت OBO آلمان در ایران به فروش می رسند، از سال 95 این شرکت جهت کنترل بازار ایران اقدام به تاسیس دفتر مرکزی خود به نام شرکت امید بنیان عمران نمود که اکنون فروش کلیه اقلام مربوط به شرکت OBO را به صورت مستقیم عهده دار است.

مزایای خرید سرج ارستر از شرکت امید بنیان عمران:

از جمله مزایای خرید سرج ارستر از این شرکت می توان به مشاوره و طراحی رایگان توسط کادر فنی این شرکت اشاره نمود. علاوه بر این کلیه سرج ارسترهای این شرکت با برچسب هولوگرام اصالت کالا به فروش می رسند.

خرید سرج ارسترهای OBO:

جهت خرید و دریافت اطلاعات فنی سرج ارسترهای OBO و یا جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شرکت تماس حاصل فرمایید.