سینی کابل چیست؟

سینی کابل OBO یا Cable tray در تاسیسات الکتریکی  جهت کابل کشی ساختمان استفاده می شود. با استفاده از این ابزار کابل کشی ساختمان منظم شده و زیبایی ساختمان هم تامین می شود. کابل ها در تمام مسیر از درون سینی ها عبور می کند و با داشتن تنوع در قطعات و اتصالاتی نظیر خم 45 درجه، خم 90 درجه، سینی T شکل و … هرگونه  شکل دهی را برای سینی امکان پذیر کرده است.

با استفاده از سینی کابل های شرکت OBO از کامل ترین سیستم کابل کشی استاندارد برخوردار خواهید بود. مزایای استفاده از این تجهیز، نصب بسیار سریع و آسان، عبور حجم بالایی از کابل بر روی سینی با ورق های سایز کمتر و برخورداری از استاندارد زیست محیطی و تهویه مناسب سینی به جهت داشتن حفره های کافی و … را می توان نام برد.

سینی کابل OBO BETTERMANN

مش کابل نیز نوعی cable trays است که به شکل توری طراحی شده است و به طور مستقیم بر روی دیوار و سقف کاذب قابل نصب است. مش کابل امکان تهویه بهتری نسبت به cable trays دارد و وزن کمتری داشته و بار کمتری را به سازه وارد می کند. از مش کابل بیشتر در فضاهای تجاری، دیتا سنترها و سیستم های فوتوولتائیک استفاده می شود.

شرکت OBO در سه دسته این محصولات را ارائه می کند: مدل GR-Magic، و مدل C و G که دارای اجزای اصلی بست نگهدارنده، اتصال دهنده مشترک و اتصال دهنده گوشه ها، خم 90درجه و کاور و… می باشد.

این محصول در ابعاد مختلف و جنس بدنه این سینی ها با پوشش های متفاوت برای شرایط محیطی نامناسب مانند صنایع دریایی و ساحلی بسیار مناسب می باشد، که البته قیمت سینی کابل ها با توجه با جنس بدنه متفاوت است.

جهت اطلاع از انواع و قیمت سینی کابل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جهت مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید.