درباره OBO

درباره OBO

درباره (OBO) شرکت امید بنیان عمران تنها نماینده رسمی OBO  BETTERMANN  آلمان در ایران از سال 1395 فعالیت خودش را در ایران آغاز نموده است. این شرکت توسط کمپانی OBO در ایران ثبت گردیده و شرکت های OBO BETTERMANN EXPORT  و OBO PRODUCTION سهامداران اولیه این شرکت می باشند.

پس از شروع تحریم ها شرکت OBO از سهامداران شرکت امید بنیان عمران خارج شده ولی با وجود تحریم ها شرکت امید بنیان عمران خدمات خود را همچون گذشته به مشتریان این برند معتبر ارائه می نماید.

شرکت فنی مهندسی امید بنیان عمران با نام تجاری (O.B.O)، با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی، طراحی و تأمین تجهیزات، برگزاری سالیانه سمینارهای مختلف آموزشی مرتبط و جذب نمایندگی فروش و … به فعالیت خود ادامه می دهد.

دفتر ایران با بهره گیری از دانش فنی متخصصین و همکاران اروپایی خود و با استفاده از نرم افزارهای روز دنیا توانایی لازم جهت ارائه کلیه خدمات فنی و مهندسی و ارائه راهکارهای مناسب در صنایع مختلف اعم از فرودگاهی، نیروگاهی، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع دریایی و غذایی و پروژه های ساختمانی، اداری و تجاری و … را دارا می باشد. در حال حاضر این شرکت به عنوان نماینده رسمی شرکت OBO BETTERMANN به فعالیت خود ادامه می هد.

شرکت OBO Bettermann (درباره OBO) از سال 1911 با احداث کارخانه ای در زمینه ساخت قطعات فلزی شروع به کار کرد. اکنون با بیش از 105 سال تجربه کاری و 30000 نوع محصول متنوع و بیش از  3000 کارمند در سراسر دنیا، یکی از معتبرترین تولیدکنندگان تجهیزات فشار ضعیف و حفاظت در برابر صاعقه و حریق می باشد.

همچنین سایر محصولات شرکت که با بالاترین کیفیت تولید می شود که در  هفت رنج محصولی به بازارهای جهانی عرضه می گردد، به شرح ذیل می باشد:

  • سیستم های ترانکینگ و داکت OBO
  • سیستم های اتصالات و بست کابل OBO
  • تجهیزات کابل  کشی ساختار یافته و سینی کابل OBO
  • سیستم های حفاظت در برابر صاعقه و سرج ارستر OBO
  • جعبه تقسیم و پریزهای کف خواب در انواع و رنگ های مختلف OBO
  •  کلید و پریز و سوکت های متنوع جهت ترانکینگ ها و داکت برق OBO
  • تجهیزات مقاوم در برابر حریق و حفاظت در برابر حریق مخصوص دیتاسنترها OBO