جعبه فیوز چیست؟

یکی از قسمت های مهم در برق ساختمان جعبه فیوز می باشد. جعبه فیوز در ورودی هر واحد ساختمانی جهت نصب فیوزهای مینیاتوری نصب می گردد. در محیط های صنعتی و اماکن عمومی و فضاهای باز، برای حفاظت و نگهداری تاسیسات الکتریکی در برابر فشارهای شدید و ضربات شدید، سرما و گرما، از جعبه فیوز استفاده می شود.

در جعبه فیوز ها سرخط تمام مصرف کننده های یک واحد، از آن تغذیه می شود و در صورت مشکل در یک سر خط ، تنها آن سرخط از مدار خارج می شود.

شرکت OBO BETTERMANN جعبه فیوزهایی در 4 سایز 3، 5، 9 و 12 تایی ارائه کرده است که قابل نصب بر روی ریل می باشند و تمام قابلیت های جعبه فیوزهای مدرن را دارا می باشند. با توجه به کاربرد آنها در مکان های متفاوت، با دو جنس پلی کربنات و پلی استایرن مقاوم تولید می شوند.

جعبه فیوز OBO BETTERMANN تا 960 درجه سانتیگراد مقاوم در برابر حریق بوده و دارای درجه حفاظت  IP66 (مقاوم در برابر واترجت و گرد و غبار) و استاندارد IK07 می باشد.

جعبه فیوز مینیاتوری OBO BETTERMANN در هر محیطی، حتی در محیط های باز، اماکن عمومی و … قابل اجرا می باشد و از استحکام بالایی برخوردارند. سهولت در نصب و انعطاف پذیری از دیگر مزایای جعبه فیوز  OBO BETTERMANN می باشد.

جعبه-فیوز OBO