نحوه فروش سرج ارستر OBO

فروش سرج ارستر با توجه به اینکه این قطعه از نوع حفاظتی بوده و به جهت اهمیت آن در مراکز مهم اداری از جمله بانک ها، مراکز داده، بیمارستان ها و غیره باید توسط مهندسین و کارشناسان خبره صورت گیرد. زیرا استفاده نا به جا از آنها می تواند منجر به ایجاد خساراتی گردد.

فروش سرج ارستر در زمره یکی از پرمسئولیت ترین فروش های فنی به شمار می رود. چرا که مشتریان از سرج ارسترها جهت حفاظت در تجهیزات بسیار مهم که معمولا شاهرگ اصلی کسب و کارشان است استفاده می کنند. همچنین با توجه به کمبود کالاهای وارداتی مثل: سنسور، PLC، تجهیزات دیتاسنتر، کامپیوترهای سرور، حفاظت و حراست از آنها بسیار پر اهمیت است.

عدم طراحی سرج ارستر نه تنها هزینه گزافی را به مشتریان تحمیل می کند بلکه در زمان وقوع سرج نیز از تجهیزات مدنظر حفاظت نمی شود و آسیب می بینند. لذا توصیه اکید می گردد فروش این محصولات توسط افراد خبره صورت پذیرد. 

کارشناسان بر اساس نوع ساختمان و سطح حفاظتی آن و متناسب با نیاز کاربر، سرج ارسترهای مناسبی را جهت فروش پیشنهاد می دهند. سرج ارسترها در دسته بندی های مختلف و کلاس های مختلفی صورت می گیرد که هر یک دارای مشخصات فنی خاص خود می باشند.

در صورت نیاز برای دریافت مشاوره فنی جهت خرید سرج ارستر می توانید با تیم فروش ما تماس بگیرید.

در نتیجه انتخاب و خرید سرج ارستر (SPD) در جهت سالم ماندن و ایمن نگه داشتن دستگاه های برقی از اضافه ولتاژ بسیار حائز اهمیت است. بنابراین در هنگام انتخاب SPDها وجود داشتن تاییدیه های استاندارد مربوطه بسیار مهم و ضروری است.

جهت اطمینان از خرید اجناس اصل، نامه اصالت کالا و یا نامه نمایندگی معتبر از فروشنده درخواست نمایید.

نمایندگان رسمی فروش سرج ارستر OBO

اینستاگرام دفتر مرکزی OBO ایران

فروش سرج ارستر OBO