ویدئوها


اسپارک گپ های شرکت OBO BETTERMANN

شرکت امید بنیان عمران نماینده رسمی OBO در ایران.اسپارک گپ های این شرکت مناسب جهت حفاظت فلنج های تاسیساتی در مقابل صاعقه می باشند.این تجهیزات تا 100 کیلو آمپر توان تحمل جریان صاعقه را داشته و همچنین قابلیت استفاده در مناطق پر خطر و مستعد انفجار را دارند. برای کسب اطلاعات فنی و قیمت این محصول میتوانید با نماینده رسمی این شرکت با شماره تلفن 86081325-021 و 86081349-021 تماس حاصل فرمایید. وبسایت www.oboiran.com آدرس:میدان ونک-خیابان ونک-پاساژ ونک-طبقه سوم-واحد 302


محصولات شرکت OBO BETTERMANN

محصولات OBO شامل: انواع سرج ارستر، سیستم ارتینگ، کف خواب، داکت و ترانک، سینی کابل و مش کابل، جعبه تقسیم، بست و اتصالات، آتش بند و دودبند، کلید و پریز. شرکت امید بنیان عمران نماینده رسمی OBO در ایران است. برای کسب اطلاعات فنی می توانید با نماینده رسمی این شرکت با شماره تلفن 86081325-021 و 86081349-021 تماس حاصل فرمایید. وبسایت www.oboiran.com


کف خواب UDHOME OBO

کف خواب های مربعی سری UDHOME شرکت OBO BETTERMANN ساخت کشور آلمان در دو فرم STAINLESS STEEL و آلومینیوم دارای IP40و IP65 می باشند. #OBO OBO BETTERMAN#IP#UDHOME خواب کف خواب مربعی ابو ایران دفتر مرکزی.


پریز کف خواب OBO GESSR2

کف خواب های شش ماژول دایره ای شکل شرکت OBO ساخت کشور آلمان در رنگ ها و متریال های متفاوت دارای IP 65 می باشد. OBO#OBO BETTERMANN UNDER FLOOR SYSTEM#GESSR2# ابو ایران#دفتر مرکزی


سیستم های حفاظت در برابر صاعقه OBOBETTERMANN آلمان

سیستم های حفاظت در برابر صاعقه و سرج ارستر شرکت OBO BETTERMANN به صورت کامل میتواند نیاز های شما را در جهت طراحی یک سیستم حفاظت در برابر صاعقه کارا و همچنین اجرای با بهترین کیفیت و عملکرد را برآورده نماید . برای کسب اطلاعات فنی بیشتر میتوانید با دفتر مرکزی شرکت OBO BETTERMANN و یا با نمایندگان رسمی این شرکت مندرج در سایت WWW.IRANOBO.IR تماس بگیرید.


جعبه تقسیم های شرکت OBO BETTERMANN آلمان 

جعبه تقسیم های شرکت OBO در ابعاد و رنگ های مختلف در جنس های پلی پروپیلن، پلی اتیلن،آمیلوپلاست و آلومینیوم، دارای IP20 تا IP67 ،مقاوم در برابر اشعه UV، دارای ویژگی Halogen Free، دارای انواع Fire Box های مقاوم در برابر حریق تا دمای 750 درجه سانتی گراد به مدت 30 تا 90 دقیقه بسته به نوع آن، دارای ترمینال سرامیکی و گلند و پلاگین های ضد حریق.


پریز رومیزی OBO – DESK BOX

پریز های رومیزی و دیواری OBO با مکانیزم فنری باز شو با بدنه STAIN STEEL زیبایی منحصربه فردی را به فضای اداری شما می دهند.


معرفی آتشبند و دودبندهای شرکت OBOBETTERMANN آلمان

شرکت OBO BETTERMANN آلمان ارائه کننده برترین و با کیفیت ترین محصولات آتش بند و دودبند جهت افزایش ایمنی در مقابل حریق. برای کسب اطلاعات فنی بیشتر می توانید با دفتر مرکزی شرکت OBO BETTERMANN و یا با نمایندگان رسمی این شرکت مندرج در سایت WWW.IRANOBO.IR تماس بگیرید.