جعبه تقسیم و اتصالات

جعبه تقسیم یا جانکشن باکس، محفظه فلزی یا پلاستیکی است که اتصالات را در آن قرار می دهند و جهت انشعاب گرفتن در مسیر لوله ها و سیم ها استفاده می شوند و علاوه بر پنهان کردن اتصالات از دسترسی آسان به اتصالات هم جلوگیری می کند. جنس این جعبه ها عموما” از پلی آمید، پروپیلن و پلی کربنات و فیبر می باشند.

شرکت OBO جعبه تقسیم های سری A، سریB، سریT، جعبه تقسیم های ضد حریق، جعبه تقسیم های مقاوم در برابر آب و ضربه، جعبه تقسیم های سند بلاست شده تولید می کند که عمدتا” فاقد هالوژن هستند و در برابر اشعه UV  و حریق و آب و ضربه مقاوم هستند و دارای ورودی و خروجی های متفاوتی بوده و نمونه ها تک پل تا پنج پل ارائه می کند.

جعبه-تقسیم و اتصالات

جعبه تقسیم های OBO دارای دو نوع توکار و روی کار می باشد و اطراف این جعبه ها شیارهایی تعبیه شده که اتصالات ورودی و خروجی از آن طریق به آسانی انجام می شود. این جعبه ها دارای درپوش های نرم جهت عبور کابل بر اساس استاندارد DN 4102  می باشد.

اتصالات OBO با هدف نصب ایمن درکمترین زمان ممکن با بهترین مواد اولیه پلاستیکی و فلزی تولید می گردد. این اتصالات قابلیت تحمل دما و ضربه را دارند و در برابر شرایط محیطی بسیار مقاوم هستند.